DHİ Saç Ekimi Fiyatları 2023

0

 

Saç Ekimi günümüzde saçlarında seyreklik olan ya da kellik durumu ile karşı karşıya kalan tüm bireyler tarafından yapılması istenen ve oldukça güzel bir çözüm sunan tıbbi müdahale süreçleridir. Bu tıbbi müdahaleler ile bireylerin eski saç görüntülerine kavuşmaları da mümkün olabilmektedir.

DHİ Saç ekimi yöntemi birçok farklı bireye uygun olduğu için en çok tercih edilmekte olan saç ekimi türlerinden birisi olarak bilinmektedir. bu tür yapılacak olan saç ekim işlemlerinde tutarlarda bir takım değişkenlikler olabilmekte ve bu değişkenlikler ile fiyatlarda bir takım oynamalar olabilmektedir. Saç Ektirme Fiyatları, birçok farklı etkene göre farklılıklar gösterebilmekte ve karşımıza gelebilmektedir. Saç ekim fiyatlarını belirleyen birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bu içeriğimizde tüm detayları sizlere aktarmış olacağız.

DHİ Saç Ekimi Yöntemiyle ilgili bilgi vermek gerekirse; Saç ekimi sırasında diğer yöntemlerde olduğu gibi kesik atılmamaktadır. Sadece saç ekiminde değil; bıyık, kaş ve sakal ekiminde de bu yöntem tercih edilmektedir. Ekim yöntemleri arasında en genç ekim yöntemi olarak bilinmektedir. DHI ekim yöntemi özel bir kalem ile yapılmaktadır. Kullanılan medikal kalem hem kök alımında hem de kök ekiminde tercih edilmektedir.

DHİ Yönteminde 5000 Greft Saç Ekimi Fiyatı

5.000 adet greft saç ekim fiyatı ortalama olarak 25.000 Türk Lirası ile 45.000 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Bu tutar hastaların mevcut durumlarına göre ve operasyon yapılacak kurum ve personele göre değişkenlik göstermektedir.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket