Muharrem İnce: Biz bu ülkede önce huzur getireceğiz

0

Cumhurbaşkanlığı adayı ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Kınıklı Amfi Parkı’nda düzenlenen “Gençlik Buluşması”nda vatandaşlara seslendi.

Ülkenin kaderinin kendi ellerine alınması gerektiğini ifade eden İnce, “Şu anda Denizli’de gençler örgütlenmiş ve Muharrem Hocalarla tanışmaya gelmişler. Bugün ve yarın herkes üç kişiyi ikna edecek.” o ifadeleri kullandı

Başkan seçilmesi halinde güzel işler yapacağını belirten İnce, şöyle devam etti:

“Önce bu ülkeye barış getireceğiz. Önce hukuk ve adalet. Devlete olan güveni yeniden tesis edeceğiz. Devleti yeniden inşa edeceğiz. Umutlarınız çalınmayacak. Sonra liyakat, istihdamın ve kamuda yükselmenin temeli olacak.” Kamu ihale kanununu rekabete açık hale getireceğiz. Gençler teknoloji ile tanışacak. Okul hayatı boyunca iletişim vergisi ödemeyecek gençler.”

Halk kendisine oy verirse Cumhurbaşkanlığı yerleşkesinde oturup gençlere vermeyeceğini belirten İnce, “Milli gelirin yüzde 2’sini tarıma ayıracağız. Gençlerimiz iyi doyacak. Gençlerimiz gelecek. Et, süt, balık, yumurta ye. Evlerinin yanındaki okulda okuyacaksın. Eğitimin kalitesini yükselteceğiz. Okulu bitirince iş bulacaksın.” dedi.

Akıl, ahlak, adalet, bilim, matematik, kuantum ve füzyon diyerek değişimi yapacaklarını kaydeden İnce, “Her yıl 10 bin genci yurt dışına göndereceğiz. Orada kalmaya gerek yok. Orada okuyacaksınız.” ,gelip vatana hizmet edeceksiniz.Memleketten çıkış yok.Bu vatan bizim.Köylerini,yollarını temizleyeceğiz.Ormanlarına birlikte bakacağız,sizinle birlikte yapacağız.Ümitlerinizi yeşertelim. ve onları büyütün” dedi.

İnce daha sonra geçtiğimiz doğum günü için getirdiği pastanın üzerindeki mumları üfleyerek partisinin milletvekili adaylarını tanıttı ve güvercinleri uçurdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket