Neslim Güngen, Maslak Açılışıyla Bir Kez Daha Heyecan Yarattı

0

 

Ünlü iş kadını Neslim Güngen, Maslak 1453 şubesinin açılış konseriyle Maslak halkı arasında büyük bir ilgiyle karşılandı.

 

Güzellik sektörünün öncü isimlerinden olan Neslim Güngen, 120 şubesiyle dikkat çekiyor. Maslak 1453 şubesinin açılışı için sevenleriyle bir araya gelen Güngen, verdiği konserle büyük bir coşku yaratmayı başardı. Açılış sırasında çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşan ünlü iş kadını, enerjisiyle dikkatleri üzerine çekti.

 

Unutulmaz Anlar Yaşandı

Güngen, açılış için ince askılı siyah bir elbise tercih etti ve sevilen şarkılarıyla hayranlarını coştururken davul çalmayı da ihmal etmedi. Ünlü iş insanı ve şarkıcı, Maslak’ta unutulmaz anlar yaşattı ve hayranlarıyla tek tek fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

Maslak Coşkuyla Yankılandı

Ünlü iş kadını Neslim Güngen, Maslak 1453 şubesinin açılış konseri sırasında objektiflere yansıyan görüntülerini Instagram hesabından paylaştı. Güngen’in Instagram’da paylaştığı açılış fotoğrafları kısa sürede büyük ilgi gördü.

 

Maslak’ın Yükselen Yıldızı Olduk

Maslak 1453 şubenin sahibi Mustafa Eray İnan, Neslim Güngen ile ilgili olarak şunları dile getirdi: “Açılışımız Maslak’ta büyük bir ilgiyle karşılandı. Bu ilgiden çok memnunuz. Neslim Güngen ile Türkiye’ye yatırım yapma kararı alarak Kanada’dan geldim. Güzellik sektörü için en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Her şey harika olacak.”

 

Basının da davetli olduğu açılış organizasyonunda, Neslim Güngen ile Maslak 1453 şubesinin sahibi Eray İnan arasında gerçekleştirilen röportajın detayları ise şöyle:

 

Neden Neslim Güngen’i tercih ettiniz?

 

Güzellik sektöründe önde gelen bir isim olması nedeniyle. 23 yıldan uzun bir tecrübesinin olması nedeniyle. Bu sektörün önde gelen isimlerinden biri olduğu için Neslim Güngen’i tercih ettik.

 

Türkiye’ye gelmeden önce Neslim Güngen’i tanıyor muydunuz?

 

Evet, Kanada’da da Neslim Güngen’i takip ediyorduk. Araştırmalar yaparak ve sektörü inceleyerek Neslim hanımın en iyisi olduğunu düşündük.”

 

Bu, Türkiye’deki ilk yatırımınız mı?

 

“Evet, ancak Neslim Güngen ile daha fazla şube açmayı düşünüyoruz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

seo paket