Aziz Yıldırım'dan seçim sonrası ilk mesaj! “Büyük F.Bahçe taraftarlarına…”Fenerbahçe

F.Bahçe'de cumhurbaşkanlığı seçimini kaybeden Aziz Yıldırım, yazılı açıklama yaptı. Yıldırım, F.Bahçe taraftarlarına seslendi.

İşte o makale:

“Büyük F.Bahçe taraftarlarına,

Yaklaşık 3 hafta önce arkadaşlarımla birlikte her şeyden çok sevdiğimiz kendi kulübümüzün yönetimini arzuladık.

Süreç boyunca binlerce Kongre üyemize dokunduk, sorunlarını dinledik, duygularını yorumladık.

Dün yapılan olağan seçim kurultayında Sayın Ali Koç ve yönetimi üyelerimizin oylarıyla göreve atandı. Kendilerine yeni görevlerinde yürekten başarılar diliyorum. Kazanan her zaman umduğumuz gibi F.Bahçe olsun.

Bu süreçte yanımızda olan tüm Fenerbahçe derneklerine, destek veren veya desteklemeyen tüm kongre katılımcılarımıza, dünyadaki eşsiz taraftarlarımıza, fedakarlıklarından asla vazgeçmeyen gönüllü dostlarımıza, ÇOCUKLARIMIZA, gençlerimize ve çocuklarımıza teşekkür ediyorum. kulüp.

Arkadaşlarım ve ben, 3 hafta önce başvurarak, F.Bahçe'nin ölü toprağını temizlediğimize ve kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Umuyorum ki, F.Bahçe bu ivmeyi en iyi şekilde değerlendirerek, arzu ettiğimiz şampiyonluklara bir bir ulaşacaktır. Bizler bu camianın taraftarı olarak bu yolculukta her zaman takımlarımızın destekçisi olacağız.

Umarım F.Bahçe çocukları üzülmez.

Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

“Aziz YILDIRIM”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kötü Okan, Jose Mourinho'ya meydan okudu!Kötü Okan, Jose Mourinho'ya meydan okudu!
Mourinho'ya 100 milyon euroluk rekor transfer bütçesi!Mourinho'ya 100 milyon euroluk rekor transfer bütçesi!
Koç-Yıldırım'ın ardından Acun Ilıcalı'nın sözleri gündem oldu!  Yeni bir açıklama yapıldı: Amacım kışkırtmaktıKoç-Yıldırım'ın ardından Acun Ilıcalı'nın sözleri gündem oldu! Yeni bir açıklama yapıldı: Amacım kışkırtmaktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir