İtiraf etti: “Annem köşkte çalışıyordu…” Esra Ezmeci çok şaşırdı! “Kardeşimin babası benim kocamdır”

Beyaz TV'de hafta içi her gün yayınlanan “Esra Ezmeci ile Yeni Bir Başlangıçtan” ​​programından itiraflar sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Program bu kez Dersu Hanım'ın annesiyle eşinin birlikte olduklarını yıllar önce bildiğini itiraf eden sözleriyle noktalandı.

Onun aptalca itirafı

“Annem o zamanlar pavyonda çalışıyordu. Eşim çalışırken yanındaydılar. “Benim 10 yaşında küçük bir kardeşim var…” dedi.

Esra Ezmeci o anda araya girerek bir dakika bekleyin dedi ve şunları söyledi: 'Anneniz kulüpte çalışıyordu. Karınızla birlikteydi, değil mi? O zaman evli miydin?' diye sordu.

ezmeci 2

“KARDEŞİMİN BABASI BENİM KOCUMDU”

Bayan Dersu şunları söyledi: 'O zamanlar evli değildik. İki yıl önce evlendim. Nişanlandığımızda hiç destek olmadı. Nedenini anlamadım. Daha sonra 10 yaşındaki kardeşimin aslında eşimin olduğunu öğrendim. Bu durumu yeni öğrendim. Ne yapmalıyım?' diye sordu.

ezmeci 3

ESRA EZMECİ İNANAMADI

Esra Ezmeci duyduklarına çok şaşırdı ve şunları söyledi: 'Bunu henüz nişanlıyken söylemeliydin. Eşinizin yanında bir çocuk var. Burada işler karmaşık. Böyle durumlarda çatışmalar çok önemlidir. Psikolojik danışmanlık almanızı tavsiye ederim. Orada bir erkek kardeş var. Kardeşin aynı zamanda senin üvey oğlundur. “Bu çok karmaşık bir süreç” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
O mesajda çok sert davrandı!  Okları Metin Akpınar'a doğrulttuO mesajda çok sert davrandı! Okları Metin Akpınar'a doğrulttu
İkinci kez anne oldu!  Oğlunun yüzünü gösterdiİkinci kez anne oldu! Oğlunun yüzünü gösterdi
Üstsüz poz verdi!  Eliyle kapattı ve oldu.  Üstsüz poz verdi! Eliyle kapattı ve oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir