Trabzonsporlu Ertuğrul Doğan, Paul Onuachu'nun transfer ücretini açıkladı

genişletmek

KAYNAKHayranlar

Bordeaux kulübünün başkanı Ertuğrul Doğan, TRT Radyo'ya Paul Onuachu'nun takımda kalmasını istediklerini ancak kulübünün onu kiralamak istemediğini söyledi.

Trabzonspor çiftinin canı çok yanıyor! Onuachu-Visca

Doğan, şunları söyledi: “Southampton onuachu için 15 milyon euro bonservis bedeli istiyor. Görüşmelerimiz devam ediyor. Nicolas Pepe ve Mislav Orsic için de teknik direktörümüzün raporunu bekleyeceğiz. Transfer konusunda şubat ayından bu yana çok yoğun çalışıyoruz. Şu an itibarıyla başlıyoruz.” 3'ü isim olmak üzere 4 oyuncunun transferini tamamladık” dedi. Bu hafta bir oyuncuyla tanışacağız” dedi. Kulübün açıklanan 4,5 milyar TL borcunun sorulması üzerine Doğan, şu yanıtı verdi: “Aylık borçlar ödenmeseydi takım çok farklı bir durumda olacaktı. Ancak bu sorunlardan hiç pişman olmadım, sadece takıma destek olmak istedim.” Ertuğrul Doğan ise altyapıdan taviz vermeyeceklerini sözlerine ekledi.

Arda Güler'in golüne Carlo Ancelotti'nin tepkisi dikkat çekti

YABANCI HAKEM'E HAYIR DİYEMİYORUZ

Ziraat Türkiye Kupası finaline değinen Doğan, şunları söyledi: “Türk futbolunun 75 bin taraftarın önünde oynanacak bir maça ihtiyacı var. Bu finalde yabancı VAR hakemleri ve yarı otomatik ofsayt sistemi olacak. Adaletin olduğu yer Trabzonspor'dur. Yabancılarla ilgili olarak iyi hakemler yurt dışından gelebilir ama iyi hakemler gelemez. Bu maçlara yabancı hakemlerin gelmesi ihtimali var, hayır demeyiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir