Yusuf Güney yaptığı açıklamalarla bir kez daha şaşırttı! “İnsanları klonluyorlar” dedi ve Joe Biden'ı örnek verdi! O anlar günün olayı haline geldi

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney yaptığı açıklamalarla gündemde kalmaya devam ediyor. Daha önce “Astral seyahatle uzaya gittim ve geri döndüm” diyen Güney, bu kez Buket Aydın'ın programına ilişkin açıklamalarıyla dikkat çekti.

Güney, Joe Biden'dan örnekler vererek, insanların DNA'larının ölmeden önce alınıp klonlandığını söyledi. Ölümden sonra ruhun geri döndüğünü ancak insani duyguların olmadığını belirtti.

“SENİN ÖLÜMÜNDEN SONRA…”

Güney; 'Evet Biden için hep şunu söylüyorum: Bakın klonlama diye bir şey var. Klonlama mesela ölürseniz ölmeden önce DNA'nızı DNA kök zincirinden alıp küçük bir tüpte saklıyorlar. “Öldüğünüzden bir yıl sonra sizi geri getirebilirler” dedi.

Yusuf güney 4

Buket Aydın, bu açıklamanın ardından şunları söyledi: “Yani şu anki tuhaf hareketleri demans değil mi?” Bunun altında başka bir şey olduğunu söylüyorsun.' diye sordu.

YUSUF GÜNEY 5

“İNSAN BOŞuna KONUŞMAZ”

Güney; 'Bazen görünmez şeylerle, garip hareketlerle konuşuyor, hiçbir şey yok, boşluğu görüyorsunuz, ama insan boş yere boşlukla konuşmuyor, bir şey görüyor ve konuşuyor. Bakın, gözlerimizle görsel olarak görebildiğimiz frekans aralıkları bellidir. “Bu frekans aralığının dışına çıktığınızda metafiziksel varlıklar başlar.” o cevapladı.

Yusuf Güney 6

Ünlü ismin bu iddiaları kısa sürede gündem oldu. Sosyal medyada; 'Kafalar parlak', 'Neden duygu hissetmiyorum acaba', 'İyi bir bilim kurgu filminin konusu olabilir', 'Fazla abartılmış' gibi yorumlar yapıldı.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Paralel evren açıklamaları şaşırttı!  Paralel evren açıklamaları şaşırttı! “Ben kelim, göbekli ve evliyim…”
Ondan tepki geldi!  Ondan tepki geldi! “Stadyuma gidecek herkes…”
Hayranlarını korkuttu!  Aceleyle hastaneye kaldırıldı Hayranlarını korkuttu! Aceleyle hastaneye kaldırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir