Eski versiyon büyük sorundu! Sıla Türkoğlu'nun kızılcık şerbeti niteliğindeki estetik açıklaması çok uzun sürmedi! “Bir süre düşündüm…”

Başrollerinde Evrim Alasya, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Feyza Civelek gibi isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı “Doğa” karakteriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Sıla Türkoğlu, başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çekiyor.

Paylaşımları binlerce beğeni ve yorum alan ünlü ismin eski versiyonları sosyal medyada gündem oldu. Yıllar içindeki değişimi dikkat çeken Türkoğlu'nun estetik ameliyat olduğu iddiaları da gündemdeydi.

DOĞA KAPSAM

Markanın yüzü Sıla Türkoğlu, markanın daveti üzerine estetik konusunu bir kez daha gündeme getirdi. Güzel oyuncuya estetik operasyon geçirip geçirmediği soruldu; “Ben estetik ameliyatı değilim arkadaşlar” dedi ve bir açıklama yaptı.

ESKİ VERSİYON

Estetik iddialara son verin

Türkoğlu, “Bir süredir düşünüyordum. Şimdi eski fotoğraflar ortaya çıktı. Makyaj yapmayı bilmiyorsun, kendini tanımıyorsun, çok gençsin, yüzün yakışmış sanırım.” tamamen bununla bağlantılı bir şey. Bence bu.”

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Seramiğin üzerine düştü!  korkutucu anlarSeramiğin üzerine düştü! korkutucu anlar
Son pozları büyük olaydı! Son pozları büyük olaydı! “Çok hırslı”
Umut Candan kızlarını anlattı!  Umut Candan kızlarını anlattı! “Çok yorgunum, çok hastayım, konuşamıyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir