F.Bahçe Yüksek Divan Başkan Adayı Şekip Mosturoğlu: Eksikliklerin giderilmesi için çalışacağıma söz veriyorum

genişletmek

KAYNAKİHA

Yüksek Seçim Kurulu Yönetim Kurulu toplantısı 27 Nisan Cumartesi günü F.Bahçe'de yapılacak. Sarı-lacivertli kulübün eski teknik direktörü Şekip Mosturoğlu, Faruk Ilgaz tesislerinde düzenlenen sunumda Üst Kurul başkanlığına adaylığını açıkladı. Programa Kongre üyeleri, eski yöneticiler ve basın mensupları katıldı. Duygularını ifade ederek konuşmasına başlayan Mosturoğlu, kulübün eski genel müdürü Serkan Acar'ı vefatının 11'inci yıl dönümünde andı.

F.Bahçe-Beşiktaş derbisinin tarihi belli oldu!

“Eksiklerin giderilmesi için çalışacağıma söz veriyorum”

Sarı-lacivertlilere kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden Şekip Mosturoğlu, konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

“Buradaki toplantılar ancak 3-5 sözcünün fikirlerini ifade edebileceği bir platform olabilir. Ancak tüm bunların arka planında yönetim kurulu ile yönetim kurulu üyeleri arasında sürekli bir ilişki vardır, fikirlerini ifade etmeleri, vizyonlarını ortaya koymaları gerekir ve kulüp yönetimi bundan yararlanabilir. Bu aynı zamanda yer ve zaman eksikliğidir, bunların giderilmesi için çalışacağıma söz veriyorum. Kulübümüzün gelişmesinde ve mücadelesinde en etkili organ olacağına, bilgi ve tecrübesiyle çok önemli rol oynayacağına inanıyorum. F.Bahçe'nin ötesinde Türk sporunun dümen köşkü, en yüksek düzenleyici organıdır. Üst Kurul üyeleri, eşleri ve çocukları dahil yaklaşık 15 bin kişilik bir topluluğuz. Kendimi büyük bir ailenin üyesi olarak görüyorum. Bu aile içerisinde büyük bir sevgi ve saygı hissettim. Üç yıllık süremiz sonunda kalabalık ailemize hesap verdiğimizde aynı sevgi, saygı, ilgi ve desteği bize de gösterecekler. Eğer buna layıksak, görevimizi yaptığımıza ikna olacağız.”

Süper Lig'in 33. haftasında görev alacak hakemler belli oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir