Ferruh Duygu spor sahasında yoğun çalışıyoruz – SPOR

Spor şehri Kocaeli mottosuyla şehrin dört bir yanından spora ve sporcuya destek veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, spor tesislerinin inşaatı ve yıpranan sahaların yenilenmesine devam ediyor. Bu kapsamda İzmit Yahya Kaptan semtinde yer alan Ferruh Duygu spor tesisleri yenileniyor.

ALAN YENİLENİYOR

Spora uygun tesisler oluşturma çalışmalarını sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, mevcut spor sahalarının bakım ve onarımını gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Kasım ayında ihalesi yapılan İzmit Yahya Kaptan ilçesindeki Ferruh Duygu spor tesislerinde çalışmalar sürüyor.

ÇELİK ÜRETİMİ

İzmit Ferruh Duygu spor tesisinin 65×42 metrelik sahası sentetik çim futbol sahasına dönüştürülecek. Yapılarda kullanılacak konteynerlerin yerinde montajı tamamlandı. Çalışmalar kapsamında saha çiti ve çelik bilye tutucuların montajı devam ediyor.

YENİ Tribün

İzmit'teki Ferruh Duygu spor tesisi içerisinde 100 kişi kapasiteli tribün inşaatı sürüyor. Tribün temelleri, perde duvarı ve çatı döşemesinin betonu döküldü. Çevre çalışmaları kapsamında bordür çalışmaları tamamlanarak spor kompleksinin granit parke taşlarıyla kaplanacak alanlarda beton dökümü yapıldı. Saha aydınlatma imalatları ve altyapı imalatları tamamlandı.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir