Görüntüler sansasyon yarattı! Hüseyin Yayman'dan TikTok'a sert tepki: Daha önce uyarmıştık! Kabul edilemez

Google ekibi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Dijital Kanallar Komisyonu'nda kendisini tam olarak tanıttı. Gündemde telif hakkı yasasının tartışıldığı kritik toplantıda Dijital Medya Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman'ın açıklamaları dikkat çekti.

Sosyal medya platformu TikTok'u eleştiren Yayman, genç bir kadının kuzeniyle dudak dudağa öpüştüğü anları paylaştığı görüntüleri hatırladı.

Yayman şu ifadeleri kullandı:

“Daha önce de TikTok'u burada ağırlamıştık ve kendisini uyarmıştık. TikTok, adının skandallarla anılmasına izin vermeye devam ediyor! Sırf sırf onu elde etmek için 5 yaşındaki torununa burada açıklayamayacağım davranışlarda bulunması kabul edilemez. Bu durum toplumda infial yarattı. Bu paylaşımın ardından o kişinin savunması skandala yeni bir boyut kazandırdı.” “ekledi.”

ghfj

NE OLDU?

Sosyal paylaşım sitesi TikTok'ta yayın yapan genç kadın, kuzeniyle dudak dudağa öpüştüğü anları paylaştı. Çocuk istismarı olarak nitelendirilen görüntüler tepkilere yol açtı.

Tutuklanan genç kadın savunmasında şunları söyledi: “Kuzenimle birbirimizi öperek, koklayarak seviyoruz. Çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor. Bunu bana annesinin, babasının ve babasının önünde yapıyor.” diğer herkes.” Aksi takdirde ve taciz sırf beğeni almak için, linç videonuzu görmek için etkileşim amaçlı yazılmıştır, Allah'a yemin ederim, üzülüyorum, istediğiniz kadar paylaşın.'” dedi.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yakalandılar, görüntüler paylaşıldıYakalandılar, görüntüler paylaşıldı
Datça'da korkunç kaza!  Deforme olmuş ceset bulunduDatça'da korkunç kaza! Deforme olmuş ceset bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Torununun Mezuniyet Törenine Katıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan Torununun Mezuniyet Törenine Katıldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir