Uzun süre yoğun bakımda kaldı… Yeşilçam efsanesi Ahu Tuğba yeniden ölümden döndü! Kırmızı ışıkta beklerken dehşete düştü

Yeşilçam'ın güzel oyuncularından Ahu Tuğba, geçtiğimiz nisan ayında Los Angeles'ta trafik kazası geçirdi. Kaburgaları kırılan ve ameliyata alınan Tuğba, 3 hafta yoğun bakımda tedavi gördükten sonra mayıs ayında taburcu edildi.

Daha sonra evinde kendini iyi hissetmeyen Ahu Tuğba'nın hastaneye kaldırıldığı ve KOAH olarak da bilinen kronik obstrüktif akciğer hastalığıyla mücadele ettiği öğrenildi.

BİR KEZ DAHA ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Magazinesortie'nin haberine göre; Ahu Tuğba bir kez daha ölümden döndü. Anjelik Calvin, annesi Ahu Tuğba ile Miami'de kırmızı ışıkta beklerken, başka bir sürücünün kurallara uymadan kaza yapıp kaçtığı öğrenildi.

tavuk 1

DEHŞETİ KIZIYLA YAŞADI

Yaşadığı dehşeti anlatan Ahu Tuğba, şöyle konuştu: “Araçta kırmızı ışıkta beklerken tanımadığımız başka bir aracın sürücüsü bize çarpıp kaçtı. Çarpmanın etkisiyle içinde bulunduğumuz otomobil çıkarıldı ve yerine düştü.” Dedi.

tavuk 2

Bulundukları yerde kameranın arızalı olduğunu iddia eden Ahu Tuğba, şunları söyledi: “Kızımla birlikte neredeyse ölüyorduk. Sabah evden çıktığımda hep Ayetel Kürsi okurum. Eğer okumazsak öleceğiz demektir.” ” kazada.”

tavuk 3

Sıkmak
Konserler birer birer iptal edildi, salonlar boş kaldı... Konserler ardı ardına iptal edildi, salonlar boş kaldı… “Akrobatik müşteriler” dönemi başladı! O açıklama herkesi şok etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir