Bursa Büyükşehir Belediyesi'nde tartışmalı randevu! Yeğenini şirketin başına atayan İsmail Saymaz yeni gelişmeyi duyurdu

AK Parti'den CHP'ye geçen Bursa Büyükşehir Belediyesi, adaylığa ilişkin son haberiyle tartışmalara yol açtı. Başkan Bozbey'in kendisini yönetim kurulu başkanlığına atayacak olan yeğeni Furkan Bozbey, gelen tepkilere anında tepki gösterdi.

INSTAGRAM'DAN ÖNCE KENDİNİ DUYURDU

Furkan Bozbey, BURKENT'in yeni yönetim kurulunu ve Mustafa Bozbey'in fotoğraflarını Instagram hesabında paylaştı. Fotoğrafta da yer alan Bozbey, şunları yazdı: “BURKENT'in yönetimi Bursa'mıza hayırlı olsun.” Bozbey, biyografisine “BURKENT Yönetim Kurulu Başkanı” unvanını da ekledi.

Ancak Bursa'da kentsel dönüşüm, imar ve inşaat işlerinden sorumlu belediyeye bağlı anonim şirket BURKENT'in (Bursa Kent Yapı İmar Bilişim Enerji) yönetim kurulu başkanlığına Belediye Başkanı Bozbey'in yeğeninin atanması tepkiyle sonuçlandı. .

GM0_6ptW0AA8Pmf

SOSYAL MEDYA HAREKETİ

Sosyal medyadaki tepkilerin ardından yeğen Bozbey konuştu; Bio kısmından başlığını silip hesabını gizli yaptı.

34

KARAR İPTAL EDİLDİ

Gelişmeleri takip eden gazeteci İsmail Saymaz yaptığı açıklamada, “Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile görüştük. Bozbey, yeğenini bir belediyenin yönetim kurulu başkanlığına atama fikrinden vazgeçtiğini söyledi. 'Tartışmaları önlemek' için Belediye'deki şirket.”

Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Gelinin duvağını almaya çalışırken kurşunla vuruldu! Gelinin duvağını almaya çalışırken kurşunla vuruldu!
Genç üniversite öğrencisi kabusunu yaşadı! Genç üniversite öğrencisi kabusunu yaşadı! “Benim tarafıma usturayla kötü söz yazdı”
Tekmeler, yumruklar ve bıçaklar havaya uçtu!Tekmeler, yumruklar ve bıçaklar havaya uçtu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir